Святкування Івана Купала у Самгородку

В купальську ніч, традиційно, відбуваються всілякі дива, от і в будинку культури села Самгородок 6 липня з`явилась нечаста сила, адже святковий концерт розпочали відьми (Лущенко Неля, Бородянець Жанна, Гаєвська Наталя, Осаулко Інна, Ковалишина Олеся та Шарлевич Олена). За сценарієм, вони отримали гонорар за те, щоб привезти до Самгородка найпопулярніших артистів естради, але всі гроші відьми розвели, тому намагались облетіти Самгородок десятою дорогою, натомість відьмацькімітли дивним чином закинули своїх господинь саме сюди. Відьми не розгубились та своїми чарами перетворювали місцевих талантів в зірок шоу-бізнесу. 
В результаті концерт, який розпочав вокальний колектив «Дивоцвіти» відділення денного перебування села Самгородок, вийшов надзвичайно цікавим, концертні номери змінювались один за одним, а паузи заповнювали відьми своїми дотепними розмовами та жартами. В Потапа вдало перевтілився Губар Іван, в Настю Каменських – Прадун Інна, Наталкою Могилевською була Бальшанек Віталіна, Мішель Андраде – Товмар Ірина, Примадонною – Бородянець Жанна, Ольою Поляковою – Мольчук Вікторія, а Олегом Вінником - Пасічнюк Олександр. Цікавим та зірковим був хореографічний супровід артистів, який склав їм зразковий хореографічний ансамбль «Зірки Арчі» ПНВЦ Козятинського району
Кліпи «Троль» та «Да, я мать» були чудово відображені на сцені у виконанні «Зірок Арчі» та молодих матусь Самгородка. А сценки від Вар`яток та Дизель-шоу майстерно виконали учасники народного аматорського театрального колективу «Smagron». 
Зал, переповнений глядачами, не вщухав від оплесків та також був задіяний у шоу-програмі, виконуючи запальний флешмоб «Бомба» та отримуючи подарунки від Самгородоцької сільської ради за дотримання дресс коду на святі. 
Після завершення концертної програми громада дружньо змінила локацію, перемістившись на шкільний стадіон, де відбувся товариський футбольний матч між збірними Самгородка та Вівсяників. З вагомою перевагою перемогу отримали господарі поля, подякувавши гостям за візит та гарну гру. 
Продовжилось святкування дискотекою до світанку.

                         

                         

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація