Свято селища Глухівці та 60-річчя відкриття Будинку культури

12 листопада глухівчани святкували 422 річницю від першої письмової згадки про селище Глухівці та 60-ту річницю з дня відкриття місцевого Будинку культури.
У фойє будинку культури були представлені виставки з роботами учнів Глуховецької ЗОШ І-ІІІ ст. та майстрів декоративно-прикладного мистецтва селища. Жителів селища, гостей та запрошених привітно зустрічала господиня в національному одязі, яка пригощала всіх бажаючих смачним українським борщем, пампушками з часничком та варениками зі шкварочками. 
Відсвяткувати разом з глуховецькою громадою директор Козятинського районного будинку культури Тетяна Мар’янчик, керівництво ТОВ АКВ «Глуховецьке каолінове товариство» і КСП «Маяк», які вітали присутніх в залі зі святом, дарували цінні подарунки. Найактивніших і найкращих представників громади, які беруть активну участь у поліпшенні життя та благоустрою селища було відзначено подяками та подарунками. Визначили вулиці, під’їзди будинків та садиби зразкового порядку. Депутат районної ради Олена Кирилюк вручила грошові винагороди шкільним колективам та учням загальноосвітнього закладу, а також талановитим самобутнім майстрам-умільцям народних промислів селища.
Після нагороджень місцеві аматори будинку культури розпочали святковий концерт. Перед глядачами постала сцена, прикрашена у вигляді старовинної української вулиці з хатиною під солом’яною стріхою, криницею, плетеним тином. На фоні народних пісень у виконанні народного аматорського колективу української пісні «Берегиня» читці вели віршовану розповідь про історичну минувшину селища Глухівці на вірші місцевих поетів. Свій спів присутнім дарували: чоловічий вокальний гурт «Добряни», жіночий дует «Чебреці», дует Людмили Шимон та Анатолія Сиром’яка. Театральний гумористичний дует «Красапєти» викликав щирий сміх та оплески глядачів. В концерті також прийняв участь мінітеатр пантоміми "Мім-Ледіс" з постановкою «Дискотека 80-х». Зразковий аматорський колектив народного танцю «Подільський вітерець» порадував всіх глядачів запальними танювальними композиціями. Солісти Інна Плєхова, Софія Слуцька, Людмила Шимон зачаровували своїм співом глядацьку аудиторію. 
Фінальним акордом святкувань став вокальний твір «Я бажаю» у виконанні солістки Глуховецького СБК Інни Лавренюк та всіх творчих колективів закладу культури. Ведучим, сценаристом та режисером свята був директор Глуховецького будинку культури, ветеран аматорського мистецтва, творча особистість Борис Олександрович Зільберман.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація