Свято територіальної громади: День села відзначили Білопілля та Селище

Традиційно на Зелені свята дружньою сільською родиною  Білопілля та Селище відзначають День села.

З привітань розпочали свято ведучі Альба Н. та Коломієць А. Офіційну частину відкрив сільський голова Якимчук Віктор Миколайович, який привітав усіх присутніх зі святом, вручив подяки та грамоти активістам та організаціям села: а саме - керівнику  СВК " Білопільський", керівникам метеостанції, школи, пошти, лікарні, садочка "Малятко", депутатам Юнаш Олександру та Вигівській Ліні, відзначив активістів Дзівалтовську Людмилу, Гунчак Яніну, Яременка Олександра, Садовніка Дмитра.

З вітальним словом звернувся голова СВК " Білопільський"  Шашков Володимир Іванович.  

Далі розпочалась концертна програма. Розважали присутніх гості з сусіднього Вернигородка - ансамбль "Чарівниці", Бистрицький Ярослав та місцеві аматори. Зворушливо та душевно прозвучали пісні у виконанні Зіневич Мирослави, вітали глядачів Афанасьєв В., Тетенко Сергій, Гунчак Тетяна та Гунчак Аня, Слончинська Віра з вихованцями садочку " Малятко", Пастух Анна зі своїми танцювальними партнерами запалили всіх веселими танцями.

                                                

Усі ми хліборобського роду тому і частували всіх запашним короваєм, який спекла Гунчак Яніна Францівна. Вітали іменинників дня - Дуку Віктора, Гай Сергія, Ливун Галину, Ковбій Ольгу.

Згадали учасників АТО, які повернулись і які ще боронять рубежі держави - це Формагей Василь, Волинець Анатолій, Кравзе Іван, Шевчук Іван, Дука Василь, Мороз Євген, Дробінчук Віталій,Безуглий Олег, Заєць Сергій, Шпак Сергій.

Пишається громада своїми старійшинами - Дукою Лідією Зіновіївною та Січкар Ганною Григорівною. Було відмічено також пари, які відсвяткували срібні весілля - родини  Кіндратюк Ігора та Лариси, Зимогляд Володимира та Галини, Мар’янчик Павла та Майї, Якимчука Віктора та Олени, Дуки Сергія та Наталії.

За рік громаду поповнило п’ять діток  -  Волинець Віталій, Кривенька Соломія, Богуш Богдана, Опанасюк Тимур, Козяр Артем.

Неоминули увагою і місцевих майстринь Зіневич Марію, Альба Надію та Беззубенко Олену, чиї роботи прикрасили свято.

                                                                        

 Місцеві кулінари НоварчукТетяна, ГунчакЯніна, ПорхунІнна, МихалевськаТетяна, КозярГанна пригощали присутніх пиріжками та варениками.

Емоції переповнювали,адже справжнім сюрпризом для глядачів була виставка виробів з соломи та трави, яку представила гостя з Києва, народна майстриня Колосенко Леся. Ці високохудожні  роботи були створені майстринею разомз вихованцями Сумського дитячого будинку. Майстерклас,який надала пані Леся,захопив і великих і малих. З соломи, трави та кольорових стрічок у вправних дитячих рученятах оживали обереги та чарівні пташечки. Найменшенькі розважались на батуті та їли солодку вату.

Після закінчення концерту свято продовжилось на місцевому стадіоні,де пройшли змагання по футболу, перетягуванні канату, піднімання гирі. Так,за головний приз змагалося чотири команди:Білопільські - "Ветеран" і "Молодіжка",  Кашперівська та Селищанська. Не менш цікавим було і штовхання гирі,де у різних категоріях перемогу отримали Садовнік І., Теребейчик О., Прокопій Р. Всі переможці були відзначені Дипломами та призами.

Свято вийшло напрочуд веселим та змістовним завдяки спільним зусиллям культпрацівників, Білопільської сільської ради та небайдужих людей.  

 

                                                                                                                                                             Надія Альба

                                                         

                                                         

                                                         

                                                         

                                                                          

                                                        

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація