Свято тих, хто всім дарує радість – на Козятинщині урочисто віншували працівників культури та майстрів народного мистецтва

12 листопада відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Це свято тих, хто розвиває і пропагує культуру, береже народні традиції, примножує споконвічну спадщину та духовні скарби народу.

Працівники культурно-мистецьких установ, музеїв та бібліотек, керівники зразкових та народних творчих колективів, учасники аматорських об’єднань, художньої самодіяльності – усі вони дарують людям радість і гарний настрій, вірним служінням мистецтву наповнюють незабутніми враженнями кожен день нашого життя. Завдяки їхній праці, енергії створюються живописні твори, звучать пісні і вірші, проводяться виставки та свята, живуть прекрасні народні традиції, розквітають нові таланти.

Участь у заході взяли представники влади, працівники та ветерани галузі.

-  Ваша місія — одна з найпрекрасніших. Ви даруєте нам незабутні хвилини радості спілкування зі святом мистецтва, — зауважив голова районної ради Віктор Слободянюк. — Завдяки вашій плідній праці та силі духу, професійна культура рясно родить вагомими духовними здобутками. Ви гідно презентуєте самобутнє мистецтво нашого району, не тільки в області, а й за її межами. Щиро зичу вам творчих успіхів і злетів, здоров’я, злагоди, благополуччя та миру вам і вашим родинам.

У своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Юрій Слабчук побажав працівникам культури реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги, здійснення життєвих планів  і  мрій, щоб кожен був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Кращих працівників галузі культури та народного мистецтва району було відзначено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, Подяками відділу культури та туризму райдержадміністрації.

Виконуючи доручення народного депутата України Петра Юрчишина, його помічник Лілія Крилова привітала працівників культурно-мистецької ниви та вручила Подяки Верховної Ради України і грошові винагороди.

Завершилося свято чудовими концертними номерами у виконанні майстрів художньої самодіяльності району.

                    

                   

                   

                   

                    

                    

                    

                    

                    

                    

                   

                   

                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація