«Талимонівський Яр» - трагедія не забута

Пам'ять людська! Через велетенський швидкоплин десятиліть прориваються до тебе спогади - миттєвості найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни. 

22 червня в Україні - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.  Тож напередодні відбулось покладання квітів до меморіалу жертв фашизму «Талимонівський яр», розташованого на території Сокілецької сільської ради та встановленого на місці розстрілу тисяч полонених бійців Червоної Армії та Військово-Морського флоту, партизанів та мирних жителів.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих керуючий справами апарату районної ради Анатолій Колісний, заступники  голови райдержадміністрації Сергій Прохоров та Ігор Булавський, учасник підпільного руху Другої світової війни Василь Копійко, краєзнавець, заступник голови  районної ради ветеранів Леонід Кривов, Махнівський сільський голова Павло Кузьмінський та Сокілецький сільський голова Валерій Мосійчук.

Згідно історичних даних у Талимонівському Яру поховано близько 9 тис. людей із 6 районів.

Присутні наголосили, що необхідно завжди пам’ятати про тих героїв, які доклавши надлюдських зусиль зупинили ворога, про тих, хто не повернувся з війни, про мільйони життів, які були назавжди скалічені, адже хто не знає свого минулого, той не має права на майбутнє.

З кожним роком все менше і менше стає тих хто на свої очі бачив ті події, приймав в них участь та зі зброєю в руках захищав рідну землю, але пам'ять про них буде вічно жити у наших серцях та передаватиметься з покоління в покоління.

                                                     

                                                     

                                                     

                                                                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація