Термін подачі документів на ІІІ районний конкурс проектів розвитку територіальних громад продовжено до 15:00 27.04.2017 р.!

10 квітня під керівництвом заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка відбулося засідання Конкурсної ради, під час якого було прийнято рішення про продовження ІІІ-го районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Козятинського району.

На попередньому засіданні кінцевим терміном подачі заявок було визначено 14 квітня. Однак, враховуючи численні звернення від сільських рад, у зв’язку з тим, що на даний момент ще не визначено переможців14-гообласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, членами Конкурсної ради вирішено продовжити термін прийому до 15 години 27 квітня 2017 року. Це дасть можливість сільським радам перерозподілити кошти, закладені для участі у обласному конкурсі, у тому випадку, якщо проект не переможе.

Підготовлені заявки подаютьсядо Конкурсної ради з проведення ІІІ районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад за адресою: 22100, м. Козятин вул. Героїв Майдану, 20 (районна рада).

 

ВИМОГИ до заявок, поданих на конкурс проектів розвитку територіальних громад

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація