Триває будівництво спортивного комплексу «Колос»

16 січня відбувся робочий виїзд за участі голови районної ради Віктора Слободянюка, заступників голови райдержадміністрації Сергія Прохорова та Ігоря Булавського, директора РДЮСШ Сергія Перенчука щодо виконання робіт з будівництва спортивної зали РДЮСШ «Колос».

Нагадаємо, що у 2017 році проект реконструкції спортзалу взяв участь у конкурсі фонду регіонального розвитку та став переможцем.  На завершення будівництва спорткомплексу з фонду було направлено 3 млн. грн. Участь у співфінансуванні взяв і районний бюджет.

Однак, у зв’язку з проведенням тендерних процедур,усі кошти фонду до кінця минулого року не вдалось освоїти,у зв’язку з цим змістились також і терміни завершення будівництва.

Присутній на нараді представник організації, яка займається будівельними роботами на спорткомплексі повідомив, що наразі проводиться облаштування штукатурною сумішшю стін та підготовка бетонних робіт підлоги,  найближчим часом планується заміна труб. Представник фірми ознайомив присутніх із календарним графіком виконання майбутніх робіт.

Учасники наради наголосили, що в подальшому будівництво має чітко відповідати календарному графіку і щодня на об’єкті повинна бути відповідальна особа– представник фірми-підрядника.

Наступну зустріч учасники наради запланували найближчим часомбезпосередньо з директором будівельної фірми, аби обговорити подальшу співпрацю.

                                                       

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація