Триває місячник безпеки на залізничному транспорті

Першого вересня розпочався місячник безпеки на залізничному транспорті. У рамках місячника заплановано здійснити заходи для запобігання травмуванню громадян на колії; дотримання водіями правил дорожнього руху на залізничних переїздах та безпеки руху поїздів.

З метою профілактики травматизму залізничники проведуть бесіди з учнями шкіл, ліцеїв та коледжів, студентів вищих навчальних закладів, у першу чергу розташованих в районах, прилеглих до залізничних колій, особливо в населених пунктах, де часті випадки травмування.

Диктори на вокзалах, станціях та в поїздах регулярно сповіщатимуть пасажирів по гучномовному зв’язку про правила безпеки громадян на залізничному транспорті.

Під час місячника залізничники приділятимуть особливу увагу питанням дотримання безпеки руху на залізничних переїздах: розповсюдять пам’ятки та листівки з інформацією про причини і наслідки ДТП на переїздах через порушення водіями правил дорожнього руху; у навчальних закладах та на підприємствах пройдуть зустрічі на цю тему; біля регульованих переїздів встановлять інформаційні щити щодо наслідків порушень водіями правил на переїздах.

Також здійснюватимуться додаткові навчання персоналу стосовно порядку дій персоналу в нестандартних ситуаціях, пов’язаних із безпекою руху поїздів.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація