Триває підготовка до сесії районної ради

Сьогодні в рамках підготовки 28 чергової сесії районної ради відбулись засідання постійних комісій, в роботі яких взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук, начальник відділу у Козятинському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Ірина Репало, директор РДЮСШ «Колос» Сергій Перенчук.

Члени комісій погодили порядок денний сесій та проекти рішень. З розгляду було знято питання Про прийняття до спільної комунальної власності сіл, селищ Козятинського району будівель Козятинської районної міжколгоспної будівельної ПМК-9 у зв’язку з відкриттям Козятинським відділенням поліції кримінального провадження проти керівництва ПМК-9 та включено питання Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с.Пляхова. За словами Ірини Репало це потрібно для того, щоб внести дану ділянку до електронної бази даних  в індексно-кадастрову карту.

Тож у підсумку на розгляд 28 чергової сесії виноситься 30 питань.

На засіданні комісії районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, роботи з ветеранами, військовослужбовцями було розглянуто 32 заяви громадян щодо виділення коштів для дороговартісного лікування, за якими прийнято рішення про надання матеріальної допомоги на загальну суму 196 тис. грн.

Віктор Миколайович прокоментував тему об’єднання міської та районної лікарень, наголосивши, що як голова районної ради і депутат не допустить цього. Перш ніж говорити про об’єднання, потрібно мати юридичні та економічні обґрунтування щодо можливості даної процедури. Адже  два органи одного рівня не можуть здійснювати управління медичним закладом. 

Головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук зауважив, що ніякого проекту злиття чи об’єднання лікарень немає. На сьогодні колектив готовий до співпраці в рамках єдиного медичного простору, але з визначеним алгоритмом дій. Об’єднаннябез визначеної підпорядкованості, органу управління призведе підприємство до дезорганізації в роботі. Звернув увагу депутатів районної ради, що без відповіді залишились листи до голови райдержадміністрації щодо спрямування до районної лікарні коштів податку на доходи з фізичних осіб, який сплачується до районного бюджету. Наразі заклад працює в штатному режимі, надаються всі види медичної допомоги.

Голова районної ради Віктор Слободянюк закликав депутатів не втягуватись в політичні ігри та бути справжніми патріотами свого району і очолюваних закладів, не піддаватись стороннім впливам.

                   

                   

                   

                   

                   

                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація