Троє студентів з Козятинського району навчатимуться у Вінницькому медичному університеті за рахунок районного бюджету

23 серпня під керівництвом заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка відбулось засідання районної конкурсної комісії з відбору молоді на навчання по районній програмі місцевих стимулів для медичних працівників на 2015-2017 роки. Участь у роботі комісії взяли заступник головного лікаря ЦРЛ Ігор Грубеляс, завідувач районної аптеки Наталя Свидерська та депутат районної ради, голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, роботи з ветеранами, військовослужбовцями Дмитро Шкрябій.

Анатолій Васильович повідомив, що на розгляд комісії загалом було подано 6 заяв від абітурієнтів до вищих навчальних закладів. Однак після того, як стали відомі результати вступної кампанії, частина заявників відмовались від участі в конкурсі у зв’язкузі вступом на державну форму навчання.

Тож комісією було розглянуто заяви Лисого Н. Ф., Ільчук А. І. та Гуменюк Д. Ю., якими надано повний пакет документів та підтверджуючі довідки про зарахування на навчання до Вінницького Національного медичного університету ім. М. І. Пірогова.

Майбутніх студентів проінформовано про умови контракту та повідомлено про необхідність відпрацювання в сімейній медицині району після завершення навчання.

За підсумками засідання комісією прийнято рішення рекомендувати голові районної ради заключити 4-сторонній контракт на навчання з вище згаданими конкурсантами по районній по програмі місцевих стимулів для медичних працівників на 2015-2017 роки.

Члени комісії побажали майбутнім лікарям успішного навчання та вдалої професійної діяльності.

                                                   

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація