Трьом громадським організаціям погоджено виділення коштів з районного бюджету для статутної діяльності

6 березня під керівництвом заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка відбулось чергове засідання комісії з конкурсного відбору громадських організацій інвалідів та ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки з районного бюджету.

На попередніх засіданнях дорозгляду було взято документи п’яти громадських організацій:

Також представникам ГО було надано роз’яснення щодо порядку використання бюджетних коштів, наголошено на необхідності створення електронного кабінету та отримання захищеного носія електронної інформації з метою забезпечення  у подальшому можливості здачі фінансової звітності у Казначействі.

На сьогоднішньому засіданні комісії було заслухано представників громадських організацій, які повідомили, що займаються виконанням вимог Казначейства щодо створення електронних кабінетів для звітності.

Тож за підсумками засідання членами комісії було прийнято рішення виділити по 10 тис. грн. Козятинській міськрайонній організації УСВА, Козятинській районній організації ветеранів України та Козятинській районній ГО «Захист дітей війни». Фінансування організацій розпочнеться з квітня місяця поточного року.

                                          

                                          

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація