Трудовий колектив Козятинської центральної районної лікарні визначився із кандидатурами до складу госпітальної ради

30 січня в актовій залі Козятинської ЦРЛ відбулись збори трудового колективу закладу на чолі з головним лікарем Олександром Кравчуком з метою визначення кандидатур, які представлятимуть Козятинщину у складі госпітальної ради Північного госпітального округу Вінницької області. Участь у засіданні взяли голова районної ради Віктор Слободянюк та перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров.

Запрошені були і представники міської влади. Однак у відповідь надійшов лише лист, який зачитала голова профспілкового комітету Надія Станіславчук. В листі зазначалось, що участь представників міської влади у зборах не є можливою, оскільки запрошення надійшло в другій половині дня 29 січня, міський голова наразі у відпустці, а секретар та профільний заступник задіяні у інших нарадах.

Тож далі перейшли до основного питання зборів.

До складу госпітальної ради Північного госпітального округу входитиме 67 членів, із яких 2 представники від району, 2-від міста Козятина і 1 - від Глуховецької ОТГ.

Голова районної ради Віктор Слободянюк звертаючись до присутніх зазначив, що кандидати, які рекомендуватимуться до складу ради, мають не лише досконало володіти знаннями нормативних актів у сфері реформування медицини, але й мати активну життєву позицію, вміти відстоювати інтереси громади, користуватися повагою громадськості. За словами Віктора Миколайовича дане питання аж ніяк не може вирішуватись у владних кабінетах. І саме медичні працівники мають визначитись, хто представлятиме інтереси медичного закладу у складі ради.

Головний лікар Козятинської центральної районної лікарні Олександр Кравчук зауважив, що скоріш за все, якби не було ініціативи щодо проведення зібрання зі сторони колективу, то думка медичної спільноти нікого б і не цікавила. Вчергове наголосив, що районний медичний заклад обов’язково матиме статус лікарні інтенсивного лікування та зазначив, що готовий відстоювати її інтереси на усіх рівнях.

Тож одноголосним рішенням зборів трудового колективу було підтримано наступні кандидатури для затвердження на відповідних сесіях рад: від району – головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук та завідуючий хірургічно-травматологічним відділенням Володимир Шавлюк, від міста – Алла Пилипчук та Марія Мудра, від Глуховецької ОТГ – Ігор Грубеляс.

В ході наради заслухано інформацію головного лікаря ЦРЛ щодо стану справ у закладі, проведення ремонтних робіт, обговорено питання виплати заробітної плати.

                                       

                                       

                                       

                                       

                                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація