ТзОВ «Юзефо-Миколаївська АПК» - 120 років!

14 листопада Юзефо-Миколаївський цукровий завод відзначив 120-ту річницю з дня свого заснування. Сьогодні це потужне підприємство з надзвичайними можливостями та сотнями робочих місць.
Завод було засновано в 1899 році. Хоча підприємство має поважний вік, проте це дає йому лише плюси: багаторічний накопичений досвід та набутий потенціал спонукає до постійного вдосконалення і розвитку.
Великим досягненням заводу є перехід на автоматизовану систему зі значним збільшенням потужності. Завод виробляє 260 т цукру на добу, упаковуючи в середньому 5-6 тис. мішків цукру. Керівництво ТзОВ «Юзефо-Миколаївська агропромислова компанія» зацікавлене в процвітанні заводу, його робота покращується з кожним роком. Реконструкція заводу дозволила збільшити потужність переробки в 1,5 разів і виробляти цукор європейських стандартів.
Урочистості з нагоди славного ювілею відбулись в Будинку культури с.Широка Гребля. Привітати колектив підприємства завітали голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови районної державної адміністрації Ігор Булавський, голова районної профспілки працівників агропромислового комплексу Микола Купчик, працівники заводу, ветерани підприємства, жителі села.
Учасників урочистостей ознайомили з історією заводу, згадали цікаві сторінки славного його минулого та імена тих, хто стояв біля витоків підприємства, пригадали важкі будні та трудові звершення його працівників.
Віктор Слободянюк побажав підприємству подальшого зростання та вдосконалення виробничих потужностей.
«Славна історія і сталий розвиток ТзОВ «Юзефо-Миколаївська АПК» сьогодні не викликають жодних питань, бо відповідь, продукована часом й діями, – одна: коли люди діляться своєю енергією любові й добра з оточуючими, то вона повертається до них сторицею і породжує силу рухатись вперед, розвиватись і ніколи не зупинятись на досягнутому» - зазначив голова ради.
За багаторічну, сумлінну працю та високий професіоналізм кращих працівників було нагороджено грамотами Козятинської районної державної адміністрації та Козятинської районної ради.
- У нас вистачає досвіду та є злагоджений колектив, який любить свою роботу і вболіває за підприємство. Це досвідчені працівники, які мають неоціненні знання та натхнення, адже працюють тут десятками років, та молодь, яка насичує енергією й новими ідеями робочу атмосферу. І те, що ми святкуємо сьогодні своє 120-річчя, – заслуга кожного, хто своєю щоденною працею підіймає цукрову галузь регіону на якісно новий рівень, – зазначив генеральний директор ТзОВ «Юзефо-Миколаївська АПК» Олександр Коломієць.
Олександр Григорович відзначив працівників заводу Грамотами та грошовими преміями.
З вітальним словом виступив також та голова Козятинського райкому профспілки працівників АПК Микола Купчик.
Захід супроводжувався святковим концертом, який був організований місцевими аматорами народного мистецтва.

                        

                        

                        

                        

                        

                         

                         

                         

                         

                         

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація