У Бродецьку відбувся схід селища

Актуальні питання сьогодення села зібрали активних жителів Бродецька 27 квітня до місцевого Будинку культури. У сході села взяв участь заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк.

Традиційно, перед своїми односельцями прозвітував селищний голова Ярослав Лопатюк щодо виконання плану соціально – економічного розвитку села за 2017 рік,  окреслив перспективи та основні завдання на 2018.

В Бродецьку прописана 2401 людина. За минулий рік народилось 15 діток, померло 37 чоловік.

Ярослав Станіславович детально зупинився на видатках сільського бюджету, який, до слова, перевиконано на 136%. У минулому році здійснювалось оздоровлення дітей, виділялись кошти на проведення освітньо-культурних закладів, соціальний захист, охорону здоров’я, освіту,  облаштування вуличного освітлення, ремонт доріг, співфінансування медико-соціального відділення та утримання пожежної команди.

Сільський голова поінформував про діяльність КП «Темп». Так, у 2017 році було закуплено новий трактор, який здійснює розчистку снігу. Комунальне підприємство надає послуги по вивезенню сміття, підгортанню сміттєзвалища, благоустрій території селища, водопостачання.

Щодо інвестицій, то у звітному періоді завдяки участі у обласному конкурсі було проведено реконструкцію меморіального комплексу пам'яті загиблих захисників Вітчизни з благоустроєм по вул. Перемоги. Загальна вартість робіт склала 456 тис. грн. – це кошти обласного та селищного бюджетів, долучились також і спонсори.

Ярослав Лопатюк довів до відома присутніх, що напередодні відбулась сесія селищної ради, на якій депутати одноголосно прийняли рішення про приєднання  Бродецької територіальної громади до Глуховецької ОТГ.

Присутніх цікавили питання вивезення сміття, повноваження щодо визначення перевізника, ситуація із земельною ділянкою під заводом.

Поспілкувався із громадою заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк. У своємі виступі торкнувся проблемних питань у медичній галузі, зауваживши, що на сьогоднішній день вільними залишаються близько двох десятків вакансій лікарів сімейної медицини, наголосив, що вже сьогодні потрібно думати, в чиї руки ми завтра довіримо власне здоров’я.  Поінформував про програму дороговартісного лікування «Надія» та програму допомоги учасникам АТО та членам їх родин.

                                                                                 

                                                                                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація