У центральній районній лікарні відбулось виїзне засідання Госпітальної ради Північного госпітального округу

11 вересня на  базі Козятинської центральної районної лікарні з метою об'єктивної оцінки готовності закладу до роботи у складі госпітального округу  відбулося виїзне засідання Госпітальної ради Північного госпітального округу. На засіданні Госпітальної ради були присутні заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, голова районної ради Віктор Слободянюк,  перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров, головний лікар центральної районної лікарні Олександр Кравчук, члени Госпітальної ради від інших районів, що входять до Північного госпітального округу на чолі з головою Госпітальної ради Галиною Якубович та медичний персонал лікарні.

Під час засідання, головний лікар центральної районної лікарні Олександр Кравчук за допомогою слайдів провів презентацію закладу, поінформував присутніх щодо основних принципів роботи лікарні, стану матеріально-технічної бази, кадрового забезпечення, шляхів фінансування медичної установи, детально  охарактеризував структуру Козятинської ЦРЛ, стан будівель і споруд медичного закладу, ознайомив присутніх з передовим досвідом фахівців.

Загальна площа будівлі складає 18 700 м², в Козятинській ЦРЛ працює 486 працівників, з них 79 лікарів, 214 – середній медичний персонал. У 2017 році закладом було використано 44 млн. 308 тис.грн., стаціонарна медична допомога надається на 250 ліжках. Лікарня постійно удосконалює матеріально-технічну базу, зокрема у минулому році проведено поточний ремонт відділень, благоустрій території, виконані роботи з перезапуску кисневої станції. Постійно проводиться оновлення медичного обладнання. В травні 2017 року розроблено та впроваджено в роботу відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги систему електронного обліку госпіталізації пацієнтів у стаціонарі відділення «KoziatynHospital». В закладі встановлено сонячні колектори для підігріву води. У 2018 році акушерсько-гінекологічне відділення переміщено у відремонтоване приміщення, яке відповідає усім вимогам надання  сучасної перинатальної допомоги. Географічне положення району та транспортну доступність, потужну матеріально-технічну базу лікарні, високий кадровий потенціал медичних працівників Олександр Кравчук вважає одними з основних умов, для того щоб районна ЦРЛ стала лікарнею інтенсивного лікування І рівня.

Після доповіді головного лікаря, члени Госпітальної ради  оглянули хірургічне, травматологічне, неврологічне, акушерсько – гінекологічне, приймальне  відділення, поспілкувались з медичним персоналом та побачили на власні очі реальний стан справ у лікарні.

До Північного госпітального округу входять: міста Вінниця, Жмеринка, Козятин, Хмільник, а також райони: Вінницький, Жмеринський, Іллінецький, Калинівський, Козятинський, Липовецький, Літинський, Немирівський, Оратівський, Погребищенський, Тиврівський, Хмільницький

Госпітальна рада побуває у кожній районній та міській лікарні Північного госпітального округу, і вже за результатами проведених об’їздів та детального обговорення будуть надані рекомендації, який статус присвоїти цим закладам охорони здоров’я області: лікарня інтенсивного лікування ІІ рівня,  лікарня інтенсивного лікування І рівня,  лікарня планового лікування, хоспіс чи лікарня відновного лікування.

                                      

                                 

                                 

                                 

                                

                                

                                

                                

                                

                           

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація