У Кашперівці відбувся конкурс «Молода сім’я-2018»

16 лютого 2018 року за сприяння відділів у справах сім’ї та молоді, культури і туризму Козятинської районної державної адміністрації спільно з районним Будинком культури та Кашперівською сільською радою за підтримки Вернигородоцької і Білопільської сільських рад у Кашперівському сільському клубі пройшов районний молодіжно-сімейний та конкурсно-розважальний захід «Молода сім’я-2018», присвячений Дню святого Валентина.
Голова Кашперівської сільської ради Костянтин Літвінчук привітав та вручив подарунки подружнім парам, які багато років прожили разом у злагоді та любові, виховали дітей, а деякі дочекалися онуків і навіть правнуків, відмітили «срібне» та «золоте» весілля.
Учасниками конкурсно-розважальної програми стали молоді подружні пари: Джаман Юлія та Іван з Кашперівки, Пікус Юлія та Дмитро із Селища, Луцюк Наталія і Олександр та Швець Юлія і Олександр з Вернигородка. Кожна пара розпочинала представлення своєї сім’ї з візитної картки, потім чоловіки змагалися в конкурсі на кращу зачіску для дитини, шукали відбитки губ своїх половинок, жінки презентували коронні страви. А заключним акордом конкурсної програми для молодих пар став конкурс-показ, в якому чоловіки пригадали, як вони робили пропозицію руки та серця своїм коханим. 
За пʼятибальною системою журі, до складу якого увійшли заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров, начальник відділу культури і туризму РДА Володимир Воронов, спеціаліст сектору сім’ї, молоді та спорту Ольга Шклярська, оцінювали конкурсантів. За підсумками конкурсної програми журі визначило «Молоду сім’ю 2018» - нею стало подружжя Луцюк Наталія і Олександр.
Приз «глядацьких симпатій» отримали два подружжя: Джаман Юлія та Іван з Кашперівки і Пікус Юлія та Дмитро із Селища.
Всіх присутніх в залі вітали кращі представники аматорського мистецтва Козятинщини: Володимир Іжицький, Марія Кулеша, Віталій Котовський, Сергій Тетенко, Юрій Харманюк, вокальні ансамблі «Чарівниця» Вернигородоцького СБК, «Мальви» Кашперівського СК та «Черемшина» Білопільського СК.

                                            

                                            

                                            

                                           

                                            

                                                        

                                        

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація