У Кордишівці День села святкували та гостей радо зустрічали

21 листопада день народження своєї малої батьківщини відзначала територіальна громада Кордишівки.  Саме цього дня у селі також престольне свято чудового Свято-Михайлівського храму, збудованого 11 років тому.

У приміщенні Будинку культури з теплими словами вітань та побажань до присутніх звернувся сільський голова Іван Байда, який зазначив, що на кордишівській землі живуть надзвичайно працьовиті і щирі люди, в яких з діда – прадіда закладені любов до праці, до рідної краю. Іван Миколайович розповів про історію Кордишівки, зауваживши, що перша згадка про село сягає 17 ст. Сільський голова вручив подарунки від імені сільської ради наймолодшому жителю, активним представникам громади, двом родинам, які оформили опіку над дитиною та стали прийомними батьками.

На святкові гостини до Кордишівки приїхав народний депутат України Петро Юрчишин, який щиросердно привітав сільчан із визначними святами. Парламентар вручив Грамоту Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України генеральному директору ТОВ «Україна» Михайлу Стратійчуку, працівникам господарства, а також Подяки та подарунки жителям Кордишівки. Яскравою прикрасою свята став харизматичний творчий вокальний дует «Кохана, Коханий» у складі Наталії Мельник та Володимира Гуменчука.

Слова щирих вітань звучали від представників районної влади – заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка та голови райдержадміністрації Юрія Слабчука.

Анатолій Васильович підкреслив, що усі досягнення, якими багате село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята кожен відчуває себе частиною великої родини. «Бажаю вам миру, міцного здоров’я, щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких» - зазначив заступник голови районної ради.

Посадовці вручили подарункові Сертифікати директору школи - на комп’ютер, завідуючій дитячим садочком - на комплект іграшок.

Святковий настрій присутніх підтримували чудові вокальні і танцювальні концертні номери у виконанні місцевих талантів. 

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація