У Козятинському відділенні поліції - новий керівник

Козятинське відділення поліції  Калинівського відділу поліції ГУНП у Вінницькій області очолив підполковник поліції Швець Олег Петрович. Про це особовому складу на урочистому зібранні 24 січня повідомив в.о. начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос. До даного призначення О. Швець очолював Чернівецьке відділення поліції. Призначення відбулось в рамках ротації кадрів.

Під час призначення були присутні голова районної ради Віктор Слободянюк, голова райдержадміністрації Олег Оркуша, міський голова Олександр Пузир.

Вітаючи новопризначеного керівника, Віктор Слободянюк висловив сподівання, що співпраця поліції та районної влади триватиме, побажав високих досягнень у роботі та конструктивного діалогу з особовим складом та громадськістю.

                                                                    

В. о. начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос привітав Олега Швеця із призначенням та побажав, щоб такі критерії як порядність, законність і честь продовжували характеризувати Козятинську поліцію.

                                                         

Слова вдячності звучали на адресу колишнього очільника Козятинського відділення поліції Геннадія Ткачука, який займав дану посаду 4 роки та гідно виконував свої обов’язки. Геннадій Васильович, передаючи посаду, побажав особовому складу не підвести нового керівника та чесно служити на благо людей.

                                                                              

Новопризначений начальник Козятинського відділення поліції Олег Петрович Швець зазначив, що відкритий до співпраці та зробить усе можливе, аби кожен житель Козятинщини почував себе у безпеці.

                                                                             

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація