У Лозівці відзначили День села

14 липня в Лозівці відзначали Свято села. Лозівчан та гостей свята привітали заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, начальник відділу культури і туризму Козятинської РДА Володимир Воронов, сільський голова Микола Чернипко та голова СФГ "Лоза" Василь Демидюк.

Анатолій Задорожнюк побажав селу розквіту, а громаді – міцного здоров’я та добробуту, а також вручив Василю Демидюку Почесну грамоту Козятинської районної ради за батагорічну сумлінну працю, активну громадську та благодійну діяльність, особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району.

Аматори Лозівського сільського клубу підготували для всіх присутніх чудову концертну програму. А для малечі увесь день працювали ігрові атракціони. Свято виявилося подвійним для народного аматорського ансамблю української пісні «Лозівчанка», який цього року відзначає свій 10-річний ювілей. Незмінним керівником колективу є Олена Іванчишина, а акомпонує їм Світлана Воронова. Начальник відділу культури Володимир Воронов привітав учасників ансамблю з ювілеєм та вручив Олені Іванчишиній квіти і подарунковий набір. Спонсор свята Василь Демидюк подарував юним артистам, які цьогоріч підуть до школи яскраві рюкзаки. Задоволені жителі села та всі присутні гучними оплесками супроводжували виступ кожного з учасників даного заходу.

                                        

                                     

                                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація