У Махаринцях відбулось відкриття ігрового майданчика

Для дітей, які проживають у селі Махаринці,  6 червня  відбулося справжнє свято – відкриття сучасного дитячого ігрового майданчика. Така подія стала можливою завдяки виділенню коштів в розмірі 70 тис. грн. з державного бюджету згідно розпорядження Кабінету Міністрів в рамках програми соціально-економічного розвитку краю.

Розділити радість свята з мешканцями села завітала дружина народного депутата України Петра Юрчишина Любов Ярославівна,який активно сприяв виділенню коштів,заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, очільник територіальної громади Наталія Василюк.

Після урочистої традиції перерізання стрічки прозвучали побажання від представників влади, які наголошували, що турбота про підростаюче покоління, їх здорове і щасливе життя одне із перших завдань, які стоять перед владою і суспільством в цілому. А тому відкритий новий дитячий майданчик дасть змогу діткам активно, весело і з користю для здоров’я проводити свій вільний час.

Свою вдячність діти висловили піснями і танцями. Закінчилося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика, дорослі повернулися до справ, а на самому майданчику продовжувалося свято: лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло: радість в очах дітей - насправді те, заради чого варто жити й працювати.

                                 

                                 

                            

                            

                            

                           

                           

                           

                           

                           

                           

                           

                           

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація