У Непедівці відкрили дитячий сквер професій

14 жовтня у селі Непедівка відбулось урочисте відкриття дитячого скверу професій «Світанок», участь у якому взяли голова районної ради Віктор Слободянюк та голова райдержадміністрації Юрій Слабчук.

Ініціатива та проект створення незвичайного за формою та наповненням розвиваючого дитячого парку розваг належить голові місцевої агрофірми СТОВ «Світанок» Миколі Мельнику. До співфінансування проекту долучилась й селищна рада.

У парку встановлено дитячі майданчики із пісочницями, гірками, переходами, лазалками та гойдалками для найменших мешканців громади. Територію парку прикрашають зручні лавки біля сцени літнього театру, декоративний парканчик та фонтан, оригінальні фотозони. Задля контролю над порядком, по периметру скверу встановлені відеокамери спостереження.

Облаштуванням території опікувався ландшафтний дизайнер. За його порадами було закуплено необхідну кількість незвичайних і цікавих кущів та рідкісних порід дерев для організації паркової зони.

На відкриття скверу завітали не лише місцеві жителі, але й  численні гості.

Районні посадовці подякували усім, хто долучився до такої чудової справи, адже сквер стане чудовим місцем, де діти і молодь зможуть цікаво та з користю проводити час.

В урочистостях з нагоди відкриття дитячого скверу професій «Світанок» взяв участь естрадно-духовий оркестр ГУ ДСНС України у Вінницькій області. Приєднались до заходів і Козятинські рятувальники та до Дня захисника України організували показ пожежно-рятувальної техніки.

Святкове дійство супроводжувалося концертними номерами колективів та виконавців Непедівського клубу та Глуховецького будинку культури.

По закінченню урочистостей ще довго лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу,  було зрозуміло: радість в дитячих очах – це насправді те, заради чого варто жити і працювати.

                                 

                                 

                                 

                                 

                                 

                                 

                                 

                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація