У районній бібліотеці проведено літературну годину «Ніколи не сміявся без любові» з нагоди 130-ї річниці з Дня народження Остапа Вишні

З нагоди 130-ї річниці з Дня народження видатного українського письменника-гумориста Остапа Вишні (Павла Губенка) у Козятинській центральній районній бібліотеці для дорослих проведено літературну годину «Ніколи не сміявся без любові».
Організований захід бібліотекарем І категорії відділу юнацтва Світланою Науменко. На свято були запрошенішколярі, громадськість, ЗМІ.
У читальній залі оформлений кабінет Остапа Вишні, над робочим столом – плакат із написом: «Правда…Тільки вона, правда, була поводирем у моєму житті. Я ніколи не зрадив правди…». Роль Остапа Вишні виконував учень загальноосвітньої школи №2 Андрій Жигадло.
Про цікавий життєвий і літературний шлях Остапа Вишні розповідали ведучі Дар’я Довгенко та Вероніка Кирилішина (ЗОШ №2). Присутні мали змогу переглянути на екрані відео уривки з усмішок: «Моя автобіографія», «Що таке є свиня», «Зенітка», «Вальдшнеп».
У виконанні дуету «Сузір’я» (Ольги Балецької, Петра Остапчука) прозвучали пісні «Черемшина» та «Тиша навкруги».
Досить артистичним був виступ учениці загальноосвітньої школи №2 Каріни Качурівської - вона читала гуморески О. Вишні «А куди американське?» та «Туристи». Поетично - мистецькою сторінкою для присутніх став виступ бібліотекаря села Широка Гребля Ольги Балецької, яка майстерно виконала гуморески П. Глазового, В. Даниленка.
Учениця Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст. Віталіна Бальшанек виконала пісні «Отча сторона», «Пташечка» та читала веселу усмішку «Як ми колись учились».
«Усмішки» Остапа Вишні дуже сподобались присутнім, адже вся його творчість перебуває в єдності з народною творчістю, його твори добрі, веселі, повчальні, вони вносять у життя промінчик світла, гумор споконвіку допомагав людству вижити в будь-якій ситуації – і саме через це усмішки О. Вишні такі популярні й досі.
Головним джерелом гумору О. Вишні була любов до життя, до людини. Девіз його творчості – «Треба любити людину більше, як самого себе».

                                                    

                      

                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація