У районній бібліотеці відбулася година цікавої історії «Мужність і відвага поколінь»

       14 жовтня в Україні відзначається кілька свят: День українського козацтва, День захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці.
Тож 12 жовтня в рамках цих святкових подій у районній бібліотеці відбулася година цікавої історії «Мужність і відвага поколінь». Проводила захід бібліограф-краєзнавець сектору краєзнавства центральної районної бібліотеки Соляр Наталія Павлівна.
        На зустріч були запрошені гості: учитель християнської етики, бакалавр богослов’я Горниш Андрій Миколайович, який розповів про історичні, релігійні та духовні особливості свята Покрови Пресвятої Богородиці; директор Музею історії міста Козятин Макаревич Лілія Павлівна ознайомила учнів з історією часів козацтва та перегорнули сторінки героїчного минулого Другої світової війни нашого краю; мама загиблого воїна АТО Наумова Інна Сергіївна, зазначила, що Козятинщина заплатила надто велику ціну заради Незалежної України.
        Прекрасну пісню «Через поле України ішла Божа Мати», подарувала лауреат міжнародних і Всеукраїнських конкурсів вокалістів, володарка 1-ї премії Всеукраїнського конкурсу «Музична школа» Євгенія Лукасевич.
Цікавим та повчальним став уривок з фільму «Вогнем і мечем», де головний герой - Максим Кривоніс відзначився на Козятинщині у славнозвісному бою під Махнівкою.
        Присутні мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою «Герої житимуть у віках» та фотовиставкою «З Україною в серці», на якій представлені скорботні світлини 15-ти героїв нашого краю. Євгенія Лукасевич завершила захід піснею «Мальви».

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      За інформацією Козятинської ЦРБ

  

                                                       

                                                     

                                                     

                                                     

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація