У районному терцентрі відбулась нарада з колективом

3 березня в актовій залі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Козятинського району проведено робочу нараду з працівниками відділення соціальної допомоги вдома. У засіданні взяв участь заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк.

Розпочинаючи нараду, керівник терцентру Василь Матвійчук наголосив, що якісне надання соціальних послуг є першочерговим завданням колективу і жодна одинока людина похилого віку, яка потребує допомоги,  не повинна залишатись поза увагою.

На нараді були розглянуті питання результативності роботи відділення соціальної допомоги вдома та  проаналізовано моніторинг якості надання соціальних послуг за лютий місяць, визначені завдання на найближчий час.

Також було заслухано звіти  соціальних працівників Тетяни Прошкіної та Валентини Корніюк, які поінформували про виконання своїх функціональних  обов’язків та надання послуг підопічним.

Василь Матвійчук довів до відома колективу, що з метою покращення якості надання послуг за сприяння народного депутата Петра Юрчишина з державного бюджету виділено кошти на придбання швидкої та спеціалізованого автомобіля для перевезення інвалідів. Процедура закупівлі буде проведена через Прозоро. Отже, вже найближчим часом територіальний центр зможе надавати транспортні послуги підопічним з захворюванням опорно-рухового апарату, яким буде легше дістатися до закладів охорони здоров’я, соціального захисту, побутового обслуговування. 

Звертаючись до працівників терцентру заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк щиро подякував за сумлінну працю на благо людей та зауважив, що саме завдяки їм в районі вдається реалізувати організацію надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги. Поінформував про монетизацію субсидій, індексацію пенсій, утримання ФП в районі.

Зважаючи на те, що нарада проходила напередодні Міжнародного жіночого дня, Василь Григорович та Анатолій Васильович привітали соціальних працівниць зі святом 8 Березня, побажали міцного здоров’я, щастя,весняного настрою,наснаги та витримки у нелегкій роботі. Від профспілкового колективу жінкам було вручено солодкі подарунки, а від вокального ансамблю с.Махнівка  «Журавка» та Антоніни Петрушкевич прозвучали чудові музичні вітання.

                      

                      

                      

                      

                       

                       

                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація