У с. Непедівка офіційно запустили лінії з виробництва паливних брикетів

      5 лютого у с. Непедівка відбулося офіційне відкриття ліній брикетування Biomasser Multi, участь у якому взяли перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, голова обласної Ради Анатолій Олійник, директор польської фірми «Asket» Роман Длугі та генеральний директор агрофірми «Світанок» Микола Мельник.

      Польський партнер Роман Длугі зазначив, що котел по виготовленню брикетів є першим у Вінницькій області та дає можливість виготовляти паливо з високою теплопродуктивністю, альтернативне газу. А тепловіддача 1-ї тонни брикетів дорівнює 2 тоннам деревини.

      Голова обласної Ради Анатолій Олійник наголосив, що питання енергоефективності для Вінниччини зокрема, і України в цілому досить актуальне. В пошуках альтернативи газу використовуються всі можливі механізми. 

       За словами першого заступник голови ОДА Андрія Гижка щороку в області утворюється близько 3 мільйони тонн вільної соломи, і якщо її переробити цією установкою, то отримаємо вихід в еквіваленті 2,7 тисяч тонн вугілля, що  дасть змогу вирішити питання з опалюванням бюджетних підприємств.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація