У с. Сигнал обговорювали питання децентралізації

10 січня у селі Сигнал відбулися  громадські слухання з питання обговорення добровільного об’єднання громад за участю заступника голови районної ради  Анатолія Задорожнюка, керівника апарату райдержадміністрації Юрія Студоляка, Сокілецького сільського голови Валерія Мусійчука.

У грудні 2017 року на сесії Сокілецької сільської ради було розглянуто пропозицію Козятинської міської ради про утворення об’єднаної громади з центром умісті Козятин та прийнято рішення депутатами  про проведення громадського обговорення щодо обєднання.

Докладно та розгорнуто на всі питання щодо процесу об’єднання надали відповіді представники районної влади, поінформувавши присутніх про процедуру об’єднання, етапи адміністративно-територіальної реформи, а також роз'яснили повноваження об'єднаної громади. Наголошено натому, що рішення щодо того, з ким об’єднуватись, має приймати лише місцева громада та її депутати. Але при цьому необхідно зважити всі «за» і «проти», розуміти подальші перспективи об’єднання і нести відповідальність за прийняте рішення.

 У зв’язку з малою кількістю людей  та відсутністю депутатів сільської ради додаткове обговорення відбудеться 21 січня 2018 року.

                                                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація