У Самгородку відзначили Міжнародний день людей похилого віку

1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.  А в Україні це також День ветерана. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, зв’язку та розуміння поколінь.

27 вересня у Самгородоцькому будинку культури відбулись святкові заходи для людей похилого віку.

Привітати та засвідчити свою шану і повагу представникам старшого покоління, подякувати за нелегку працю, мудрість, життєвий досвід та активну життєву позицію завітали заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та голова райдержадміністрації Олег Оркуша. Анатолій Васильович висловив глибоку вдячність представникам старшого покоління, на плечі яких випало і воєнне лихоліття, і повоєнна відбудова, побажав міцного здоров’я, щастя, радості, довголіття, миру та злагоди.

За сумлінну працю, активну життєву позицію, за увагу та вирішення проблем літнього покоління та з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку, грамотою Козятинської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено директора територіального центру соціального обслуговування населення Козятинського району Василя Григоровича Матвійчука.Також відзначено працівників терцентру.

Своїми виступами артисти денного стаціонару терцентру, ансамблі, колективи подарували присутнімприємні емоції і залишила незабутні враження.

 

 

За інформацією офіційного сайту РДА

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація