У школах Козятинщини пролунав перший дзвоник

 1 вересня у всіх школах району відбулось свято Першого дзвоника.  Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, нових звершень, самостійного життя.

На урочисту лінійку з нагоди Дня знань до Махнівської СЗШ І-ІІІ ступенів завітав голова районної ради Віктор Слободянюк.

Традиційно урочистості розпочались із внесення Державного Прапора та прапора Махнівської СЗШ І-ІІІ ст., а також виконання Гімну.

Цьогоріч до шкільної родини приєдналось 36 першокласників.

- 1 вересня для вас, дорогі діти, знаменує підкорення нових шкільних вершин, - зазначив Віктор Миколайович. - Першокласникам, для яких все сьогодні так незвично, я бажаю бути допитливими, активними і не боятися труднощів. А вам, шановні випускники, бажаю провести результативно цей важливий період, отримати гарні оцінки і обрати щасливу дорогу в доросле життя.

 Очільник районної ради вручив директору Махнівської СЗШ І-ІІІ ст. - Олександру Науменку подарунковий сертифікат на придбання двох телевізорів для шкільних потреб.

Олександр Віталійович у вітальному слові побажав учням нестримної жаги до навчання, виваженості та мудрості - вчителям, а випускникам – терпіння та успіхів у здачі ЗНО.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять жителя Махнівки, Леоніда Леонтюка, який загинув у зоні АТО, захищаючи незалежність України.

Зі словами вітань до усіх присутніх звернулись присутні на святі благодійники, які взяли активну участь у підготовці школи до нового навчального року – голова СФГ «Ніка-Д» Анатолій Дроздович, директор СТОВ «Мрія» Олександр Дерев’яга, директор СП «Агромаш» Володимир Антонюк.

Похвальні листи було вручено найкращим учням за високі досягнення у навчанні за результатами минулого навчального року.

По закінченню урочистостей пролунав шкільний дзвінок і діти вирушили в дорогу знань на свій перший урок.

         

                   

          

            

             

  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація