У школах району пролунав перший дзвоник

Традиційно 1 вересня навчальні заклади району гостинно відчинили двері, зустрічаючи школярів. У всіх школах з самого ранку панував піднесений настрій, лунала музика, і діти, які повернулися до рідних шкіл після літніх канікул, з радістю зустрічали своїх друзів та ділилися новинами.

Свято Першого дзвоника – особливий день для дітей і молоді, адже починається новий етап засвоєння нових світлих знань та умінь, наполегливої праці та високих звершень.

Вперше цьогоріч шкільний дзвоник пролунав для 448дітлахів, а новий навчальний рік розпочався для 3900 учнів.

На святкових лінійках у навчальних закладах були присутні представники влади, депутати районної ради, сільські голови.

Привітати шкільну родину Кашперівського ЗНВК із початком навчального року завітав заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, побажав учням відмінних оцінок, здоров’я та наполегливості у навчанні, вчителям висловив подяку за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління, а школі зробив приємний подарунок – спортивний інвентар.

З вітальним словом звернувся також Кашперівський сільський голова Костянтин Літвінчук.

У цьому році ряди школярів навчального закладу у Кашперівці поповнили 7 першокласників, які навчатимуться за новою програмою. На адресу дітлахів лунало чимало привітних вітань та побажань.

                       

                       

                       

                       

                       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація