У Вернигородку говорили про утворення Козятинської об»єднаної територіальної громади

28 лютого голова районної ради Віктор Слободянюк взяв участь у сесії Вернигородоцької сільської ради. Також на сесійному засіданні були присутні Білопільський сільський голова Віктор Якимчук, Кашперівський сільський голова Костянтин Лівтвінчук, головний лікар районної лікарні Олександр Кравчук.

Крім питань порядку денного говорили про реформу децентралізації. Зокрема, голова районної ради Віктор Слободянюк вніс пропозицію депутатському корпусу Вернигородоцької сільської ради, присутнім керівникам територіальних громад обговорити на сходах сіл створення Козятинської об’єднаної територіальної громади з центром у м.Козятині. Прозвучало чимало запитань, основні з яких стосувались розвитку інфраструктури, функціонування амбулаторії, ФАПів, шкіл, садочків та сільських клубів, повноваження старости, на що була надана вичерпна відповідь. Віктор Миколайович наголосив, що ініціює такий крок на основі проведених розрахунків щодо спроможності громади та побажань жителів району: «Ми знову повертаємось до того варіанту, який розглядали 2 роки назад – створення об’єднаної громади в межах району.Так як зараз існує Козятинський район з центром у м.Козятині, вноситься пропозиція про створення відповідної об’єданої громади».

Депутати Вернигородоцької сільської ради підтримали дану пропозицію з подальшим обговоренням в громадах району. Тож найближчим часом будуть проведені громадські слухання щодо створення Козятинської об’єднаної територіальної громади.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація