У Вернигородку по-родинному щиро відзначили День села

День села - це свято тих, хто тут народився, тих, хто приїхав здалеку і залишився тут назавжди, тих, хто народив тут дітей та виховує онуків, тих, хто не уявляє свого життя без рідного села.

27 вересня у день християнського свята Воздвиження Хреста Господнього територіальна громада села Вернигородок відзначала 154-у річницю з дня заснування села.

Урочисті проходили у приміщенні Будинку культури.

На початку святкування присутні переглянули фільм про рідне село, кадри якого продемонстрували чудові місцеві краєвиди, ошатні будиночки та затишні вулички, безмежні пшеничні поля.

Розпочав низку привітань та побажань сільський голова - Володимир Гуп’як, нагадавши історію рідної громади, озвучив імена односельчан, які вписані в золоту скарбницю історії села, подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади, побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту кожному жителю.

Володимир Петрович вручив Подяки учасникам АТО Віталію та Олександру Дробінчукам та подарунки подружжю Костенчуків, які візначили золоте весілля; знаному у селі Миколі Жорноклею, який 42 роки віддав праці на сільськогосподарській ниві, а також добрим господарям – подружжю Тучаків, відзначено коровайницю Валентину Зновюк.

Хвилиною мовчання було вшановано односельчан, які загинули на сході України – Москалюка Олександра Васильовича та Крючкова Віктора Леонідовича, а також усіх, хто в різні часи поклав своє життя на вівтар Української Незалежності, виборюючи свободу.

На свято до Вернигородка завітало чимало гостей. Зокрема, вітав присутніх народний депутат України Петро Юрчишин. Парламентар зауважив, що село – це перш за все люди, які вносять відповідну лепту у розвиток свого населеного пункту,  побажав мешканцям міцного здоров’я та успіхів, а селу – процвітання та добробуту, а також вручив Грамоти Верховної Ради України найкращим представникам громади. Від сім’ї Юрчишиних народний депутат привіз із собою подарунок для Вернигородоцької школи – плазмовий телевізор. А дошкільній установі - цілий мішок різноманітних іграшок та забавок для вернигородоцьких малят.

Щирі слова вітань лунали від представників районної влади – голови районної ради Віктора Слободянюка та голови райдержадміністрації Юрія Слабчука.

- Сьогодні у вашому житті, без перебільшення, особливий день. Бо День села – це свято єднання. Саме в такі моменти ми пробуджуємо в своїх серцях любов і гордість за свою малу батьківщину, сповнюємося відчуттям єдиної родини, - зауважив Віктор Слободянюк. – Тож хочу побажати кожному з вас розквіту і процвітання, благополуччя, рясних врожаїв. Нехай віра і удача невідступно супроводжують вас на широкому життєвому шляху, а завзяття та наполегливість будуть запорукою розвитку вашого села.

Посадовці вручили членам громади Грамоти районної ради та райдержадміністрації, а сільському голові подарунок – картину із зображенням храму Різдва Пресвятої Богородиці.

Щедрий букет віншувань продовжили начальник відділу культури та туризму Володимир Воронов, настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці, протоієрей Роман Масира, директор Вернигородоцького ЗНВК Олена Василишина, директор СТОВ «Вернигородоцьке», депутат районної ради Володимир Шубович.

Змістовну концертну програму підготували місцеві аматори художньої самодіяльності, виконавці районного будинку культури. Справжньою окрасою свята став виступ вокального дуету «Кохана, Коханий».

В рамка святкування Дня села відбулось офіційне відкриття спортивно-ігрового майданчика. Також гості свята мали змогу оглянути  у фойє Будинку культури виставку виробів народних майстрів та поробок учнів школи.

                

                

                

                

               

               

               

               

               

               

               

               

               

                  

               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація