У водойму в с.Медведівка вносять спеціальні водорості - хлорелу, які позбавлять воду запаху та цвітіння

5 жовтня у водойму в с.Медведівка, звідки здійснюється водопостачання м.Козятина та с.Козятина, розпочато внесення спеціальних водоростей - хлорели, які мають покращити стан води.
Голова районної ради Віктор Слободянюк тримає хід вирішення питання покращення якості водопостачання на особистому контролі, тому був присутній під час внесення хлорели. Як і було обіцяно, закуплено 1 т. спеціальних водоростей, які будуть введенні до водойми у 2 етапи.
Старший майстер Козятинського ВСП «Київське ТУ БМЕС АТ Укрзалізниця» розповів, що таке очищення хлорелою запобігає «цвітінню» водойми синьо-зеленими водоростями, збагачує воду киснем та покращує загальну екологічну ситуацію водойми.
Віктор Миколайович зазначив, що найближчим часом заплановано транспортування земснаряду до водойми та очищення дна в місці водозабору. Також наголосив, що потрібно вирішити питання промивання фільтрів, щоб не зливати забруднену воду в місце водозабору, адже саме це і є однією із причин виникнення неприємного запаху та цвітіння води.
Нещодавно на підприємстві встановлено електронний прилад для автоматичного дозування хлору.
- Певні зрушення вже бачимо, але зупинятись не збираємось, тож маю переконання, що незабаром отримаємо гарний результат, - зауважує голова районної ради Віктор Слободянюк. – Досягнуто домовленості з керівництвом Укрзалізниці» про співфінансування очисних робіт водойми. Районна рада також прийме участь та виділить кошти рішенням сесії.
     

                                  

       

       

       

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація