У Збаражі святкували День села

Кожен населений пункт Козятинського району має власну історію, видатних та працьовитих односельчан, і приводом згадати цю історію та вшанувати поважних людей, відзначити здобутки громади за рік є День села.

Так, 28 серпня територіальна громада села Збараж відзначала своє свято. Локацією святкування став сільський Будинок культури, де затишно і по-родинному тепло було представникам громади всіх поколінь.

Розпочав концертну програму депутат районної ради Іван Махиборода, виконавши пісню «Рідне село».

Із теплими словами до громади звернулась Збаразкий сільський голова Людмила Лавренюк: «Саме завдяки вашим зусиллям, умілим рукам, щоденній праці наше село живе, розцвітає та стає ошатнішим. Я щиро дякую усім за підтримку в його розвитку. Здоров’я та щастя вам, миру, злагоди й удачі в кожній родині!».

Найактивнішим жителям села Людмила Сергіївна вручила Подяки від виконавчого комітету сільської ради. Було підведено підсумки конкурсу «Кращий двір». Вітали подарунками й найстарших жителів, які відзначили 90- та 80-річчя, випускників, першокласників, молодят, а також маленьких жителів Збаража, які поповнили родину громади саме цього року.

Хвилиною мовчання було вшановано загиблих в АТО українських воїнів та всіх борців за незалежність України.

Привітав присутніх у залі зі святом села місцевий сільгоспвиробник -керівник СФГ ВІА «Прогрес» Олексій Лавренюк, побажавши здоров’я, добробуту та благополуччя.

У цей день на свято завітали також представники районної влади – заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк та заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський, які зазначили, що день народження села – завжди хвилююча подія для його мешканців, адже саме в такий день кожен відчуває себе частиною великої родини, зичили селу процвітання, громаді усіх благ та вручили очільнику громади подарунок.

Святковий настрій присутніх підтримували чудові вокальні, танцювальні та гумористичні концертні номери у виконанні місцевих талантів.

Продовжилось святкування народними гуляннями з юшкою, шашликами та дискотекою. На думку господарів і гостей, свято села вдалося. Воно виконало свою основну місію − об’єднало людей, і ще довго зігріватиме сільчан приємними спогадами.

               

               

               

               

               

               

               

               

               

               

               

               

               

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація