У Жежелеві відкрито оновлену амбулаторію загальної практики сімейної медицини

19 вересня відбулася знакова та довгоочікувана подія для громади с. Жежелів – після завершення ремонтних робіт урочисто відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

На відкриття амбулаторії до с. Жежелів завітали головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації Світлана Швидюк, депутат обласної Ради Микола Рибак, голова Козятинської районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови райради Анатолій Задорожнюк, Жежелівський сільський голова Євгенія Слюсаренко, головний лікар Козятинської ЦРЛ Олександр Кравчук, медичні працівники, гості та жителі села.

На реконструкцію об’єкту було використано  267,2 тис. грн. В дану суму включено кошти районного, сільського бюджетів, а також фонду обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. В приміщенні амбулаторії проведено поточний ремонт, благоустрій території біля будівлі, закуплено комп’ютерну техніку, меблі, медичне обладнання. Функціонує кабінет лікаря, акушерки, маніпуляційна та дитячий кабінет. Первинну медичну допомогу надаватимуть 4 штатних працівників закладу. Лікар проводитиме прийом пацієнтів щотижня у вівторок та четвер.

З вітальною промовою до присутніх звернувся голова районної ради Віктор Слободянюк та привітав громаду з цією подією, зазначивши, що відкриття оновленої комфортної медичної амбулаторії — це важливий етап на шляху до створення якісного та доступного медичного обслуговування, важливий крок, який здійснено задля збереження та турботи про здоров’я людей.

 - Я завітав до Жежелівської амбулаторії в рамках виїзного прийому близько року тому і можу сказати - зміни просто разючі. Оновлене приміщення медичного закладу відповідає сучасним вимогам, що дасть можливість значно покращити рівень надання допомоги громадянам. Я щиро сподіваюсь, що робота у цьому напрямку продовжиться і такі приємні події на теренах Козятинщини почастішають, - відзначив Віктор Миколайович.

Представник департаменту охорони здоров’я ОДА Світлана Швидюк зазначила, що відкриття такої чудової амбулаторії з гарними умовами для медичних працівників та пацієнтів є значною подією для Жежелева та району. Це є чудовим прикладом того як спільними зусиллями можна вирішувати важливі питання медичної галузі.

Грамотою районної ради за  вагомий особистий внесок  в організацію роботи з охорони  здоров’я жителів Жежелівської територіальної громади відзначено сільського голову Євгенію Слюсаренко, завідуючого амбулаторією, лікаря загальної практики-сімейного лікаря Василя Міщенка, фельдшера Зою Орищук, акушерку Оксану Совєткіну, молодшу медичну сестру Ольгу Білик. Наказом головного лікаря ЦПМСД членів колективу амбулаторії премійовано.

Зі словами вітань до присутніх також звернувся депутат обласної Ради Микола Рибак та Жежелівський сільський голова Євгенія Слюсаренко.

Після перерізання символічної стрічки, що ознаменували відкриття оновленої амбулаторії, присутні оглянули приміщення закладу та його матеріально-технічне забезпечення.

У день відкриття амбулаторію було освячено місцевим священником.

В ході урочистостей голова районної Віктор Слободянюк обговорив з представником департаменту охорони здоров’яСвітланою Швидюк питання забезпечення житлом медичних працівників, проблему кадрового забезпечення в первинній ланці, проблему доступності сільського населення до аптечної мережі, аспекти реформування медичної галузі.

                                                 

                                                 

                                                 

                                                 

                                                 

                                               

                                                

                                                

                                                

                                                

                                                

                                                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація