У Журбинцях відзначили День села

Кожен населений пункт нашого району має свою історію, свої традиції та надбання, видатних та працьовитих односельчан і приводом згадати цю історію, вшанувати поважних людей, похвалитися здобутками громади є відзначення Дня села.

9 жовтня дружня Журбинецька родина зібралась у місцевому Будинку культури, щоб відзначити своє свято.

На урочистостях був присутній заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, який звернувся до громади зі словами вітань:

- Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися  назавжди у селі з особливими традиціями і славною історією. Саме для вас сьогодні звучать слова вдячності за наполегливу та самовіддану працю. Тож щиро вітаю вас зі святом, бажаю міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості, миру та процвітання журбинецькій землі. Нехай щастя, любов та достаток живуть у кожній родині.

Привітними словами зустрічав односельців  і гостей сільський голова Олександр Козаченко. Очільник громади  щиро дякував  усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у його розвиток та добробут. Слова вдячності звучали  на адресу  підприємців, активу громади  – усіх, хто конкретними справами допомагають у розбудові села.

Про історію заснування Журбинець у віршованих рядках розповів народний умілець, історик Дзигар Анатолій Іванович. Доречі, є історичні свідчення, що село розпочало свою історію, як невеличке поселення ще у 1648 році!

Подяками та подарунками на святі місцева влада відзначила найстарших та наймолодших мешканців села, учасників АТО, ювілярів.

Незабутні враження та посмішки глядачам подарували талановиті учасники концертної програми.

Тож  можна підсумувати, що святкування відбулося на славу, бо зібрало найрідніших людей, які трудяться заради добробуту села, своїми справами та досягненнями прославляючи Журбинці.

                                                   

                                                   

                                                   

                                                                 

                                                                 

                                                    

                    

 

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація