Учні здійснили віртуальну мандрівку «Країнами Європейського Союзу»

20 жовтня в інтернет-центрі Козятинської центральної районної бібліотеці було проведено віртуальну мандрівку “Країнами Європейського Союзу” для учнів 11 класу. Захід проведено в рамках роботи Пункту Європейської інформації, що діє в Козятинській ЦРБ, яка стала переможцем проект УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках».
Координатор проекту бібліотекар-бібліограф ЦРБ Тетяна Яковчук розповіла присутнім про мету проекту, основні завдання, програму дій пункту європейської інформації та ознайомила учнів з постійно діючою книжковою виставкою “Відкрий Європу” та інформаційним стендом Пункту Європейської інформації. Слухачі переглянули відео ролик: «Як утворився Європейський Союз і як він організований сьогодні», з якого дізналися про етапи, передумови створення Європейського Союзу, переваги та недоліки членства в ЄС, перспективи для України.Також ознайомилися з інформацією щодо безвізу: «Безвізовий режим з ЄС: про що мають знати громадяни».
На завершення присутні переглянули відеофільм “Подорож країнами Європейського Союзу”. Через віртуальну подорож користувачі поринули у мальовничий, маловідомий та цікавий світ 28 країн Європейського Союзу, дізналися цікаві факти та відкрили для себе багато нового.
Європа - це вікова історія, досвід, європейська демократія і традиції. Сучасне завдання - зберегти неоціненну спадщину європейської культури, частиною якої є Україна.

 

 

 

 

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація