Урочисте закриття оздоровчого сезону у дитячому таборі «Пролісок»

20 серпня в дитячому оздоровчому таборі «Пролісок», що в с. Йосипівка, відбулася урочиста лінійка присвячена закриттю літнього оздоровчого сезону – 2016.

До дітей на свято завітали помічник голови районної ради Ігор Джус, начальник відділу освіти райдержадміністрації Аліна Діденко, сільські голови, керівники установ та  організацій, які брали активну участь у ремонті табору. Гості побажали дітям бути здоровими, добре навчатися, бути дисциплінованими та активними, а працівникам табору подякували за прекрасно організований ними відпочинок для вихованців табору.

Самі відпочивальники представили дуже цікаву концертну програму, що складалась з народних і сучасних українських пісень та танців.

Ввечері за традицією було запалено прощальне багаття. Зі сльозами на очах прощалися діти зі своїми улюбленими вихователями та один з одним. Але швидко промайне рік і дитячий табір «Пролісок» знову гостинно відчинить свої двері для усіх бажаючих цікаво та незабутньо провести час.

Загалом у таборі «Пролісок» цьогоріч відпочило та оздоровилося 324 дитини. Програма відпочинку дітей була насичена різноплановими культурно-розважальними та спортивними заходами, інтелектуальними та фізичними змаганнями.

                                                          

                                                          

                                                          

                                                          

                                                          

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація