Урочисте засідання спілки інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил України

Наближаються 8 і 9 травня – День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.  В цей час ми вшановуємо пам’ять усіх, хто поклав своє життя на вівтар Перемоги та дякуємо ветеранам, які проявивши мужність та відвагу, вистояли у кровопролитних боях, ставши взірцем служіння батьківщині та своєму народу.

5 травня відбулось урочисте засідання районної спілки інвалідів Великої Вітчизняної війни, приурочене до відзначення Дня перемоги, участь в якому взяв голова районної ради Віктор Слободянюк.

Віктор Миколайович привітав присутніх з величним святом, яке наближається та подякував ветеранам за мужність та відвагу, яку вони проявили у роки війни.

- Йде час, змінюються історичні цінності, але пам’ять і вдячність – категорії вічні. Невмирущим залишається ваш патріотизм та непереможний дух. Завойована вашим поколінням Перемога сьогодні надихає на нові звершення, допомагає долати труднощі та йти вперед. - зазначив голова районної ради. - Кращі роки свого життя ви віддали захисту Батьківщини та її відбудові. І лише завдяки вам ми сьогодні живемо в незалежній країні. Дякую вам за мужність та безстрашність. Щиро бажаю вам здоров’я, довголіття, миру та благополуччя у ваших домівках!

За проявлену мужність, героїзм, самовідданість та з нагоди 72-ї річниці Перемоги В. Слободянюк нагородив ветеранів Грамотами та Подяками Козятинської районної ради, а також вручив квіти та грошові винагороди.

Голова Козятинської районної спілки інвалідів Великої Вітчизняної війни, Збройних сил України та учасників бойових дій П. Малащук  побажав ветеранам міцного здоров’я, добробуту на довгі роки, всіх земних гараздів та відзначив грошовими нагородами, а також подякував районній владі за активну позицію, турботу про ветеранів та за позитивні зрушення в районі.

Під час зустрічі ветерани ділились спогадами про все, що довелось пережити під час війни, розповідали історії воєнних буднів, про військові подвиги, про тяжкі бої та поранення, про складний шлях до завойованої Перемоги.

                                                             

                                                             

                                                                              

                                                            

                                

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація