Урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування відбулися у Козятинському районі

Самоврядне суспільство - це давня слов'янська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам, і наділяють їх владними повноваженнями.

Місцеве самоврядування – це найбільш наближена до людей ланка влади. Саме допредставників місцевого самоврядування, йдуть люди зі своїми проблемами, надіями та сподіваннями. І саме від їхнього професіоналізму, досвіду, компетенції та відповідальності залежить добробут та майбутнє кожної територіальної громади.

Аби вшанувати працю представників самоврядних органів, яким громада  довірила представляти їхню волю та захищати інтереси, в переддень державного свята на Козятинщині відбулись урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування, яке припадає на 7 грудня. Саме цього числа 1990 року Верховна Рада прийняла Закон України «Про місцеві ради народних депутатів та місцеве самоврядування». Своє професійне свято працівники органів місцевого самоврядування відзначають з 2000-го року.

В заході взяли участь голова районної ради Віктор Слободянюк, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров, депутат обласної ради Микола Рибак, депутати районної ради, сільські, селищні голови, працівники рад, ветерани органів місцевого самоврядування та громадськість району.

Зі святом присутніх привітав голова районної ради Віктор Слободянюк, зазначивши, що органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальних громади та несуть велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців. У своєму виступі Віктор Миколайович згадав тих, хто вже тривалий час працює в самоврядних органах та на посаді сільських голів, зарекомендувавши себе доброю роботою, турботою про людей, вирішенням конкретних справ. Слова глибокої шани та голова районної ради висловив ветеранам органів місцевого самоврядування, які віддали часточку своєї душі служінню людям, розвитку та зміцненню територіальних громад. Побажав усім міцного здоров’я, щастя, поваги та глибокої шани від людей, добра, наснаги та енергії, нових здобутків на ниві зміцнення державності.

                                                             

Також зі святом привітали дружина народного депутата України Петра Юрчишина – Любов Юрчишина, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Прохоров, депутат обласної ради Микола Рибак, побажавши присутнім у залі самоврядцям міцного здоров’я, злагоди, миру, благополуччя та впевненості у завтрішньому дні!

                                                              

За самовіддану працю, високий професіоналізм вагомий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування Грамотами райдержадміністрації та районної ради, обласної Ради, Верховної Ради, а також подарунками та грошовими винагородами відзначено кращих працівників, ветеранів місцевого самоврядування та очільників громад.

                

                

                

                

                

Після заершення офіційної частини усі присутні мали можливість насолодитися святковим концертом, у якому взяли участь аматори Козятинського району.

                

                

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація