Урочистий захід до Дня Соборності в ЗНВК І-ІІІ ступенів «Школа – гімназія – дитячий садок» ім. В. М. Підгорбунського

22 січня в актовій залі ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-гімназія-дитячий садок» ім. В.М.Підгорбунського з нагоди Дня Соборності відбувся урочистий захід, на якому були присутні голова районної ради Віктор Слободянюк, керівник апарату райдержадміністрації Юрій Студоляк, керівники підприємств та організацій району, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації.

Під час заходу учні школи-гімназії окреслили найважливіші віхи в історії нашої держави та  назвали знаменні постаті, що навічно вкарбувалися в життєву спадщину української нації. Було зачитано рядки Акту злуки, в якому зазначалось: “Однині воєдино вливаються століттями відірвані одна від одної частини Єдиної України, Західноукраїнська Народна Республіка (Галичина, Буковина, Угорська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснилися віковічні мрії, якими жили, і за які вмирали кращі сини України. Однині є єдина, незалежна Українська Республіка”.

Присутні мали змогу переглянути  відеоматеріали про злуку УНР та ЗУНР,  що дало можливість глядачам здійснити  відео-екскурс сторінками історії України.  

«Ми знаємо велику ціну і велику силу національної єдності. Це усвідомлення примножує наші сили, дає нам впевненість у майбутньому. Сьогодні ми з вдячністю згадуємо тих, хто формував концепцію державності й соборності, хто намагався відродити Незалежну і Соборну державу» – зазначив голова районної ради Віктор Слободянюк та щиро подякував за чудовий захід директору школи, вчителям та учням, які взяли участь у цьому дійстві.

                 

                  

                  

                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація