Урочисто привітали залізничників

Своє професійне свято залізничники України відзначають на початку останнього осіннього місяця - 4-го листопада. Ініціатором цієї дати в українських календарях виступила Львівська залізниця. Саме 4-го листопада 1861-го року, коли сучасний український Львів знаходився під протекцією Австро-Угорської імперії, на залізничний міський вокзал прибув перший пасажирський потяг, що носив назву «Ярослав». За сучасними мірками це був справжній поїзд міжнародного сполучення, що відкрив сучасну історію української залізниці.

2 листопада залізничники виробничих підрозділів Козятинської дирекції перевезень зібрались в актовій залі Козятинського училища залізничного транспорту, щоб великою родиною відзначити День залізничника. Традиційно, це свято є значущим для усієї Козятинщини, бо залізниця – це та галузь, без якої неможливо уявити сьогодення нашого краю.

Розпочали плеяду вітань в.о. начальника виробничого підрозділу «Козятинська дирекція залізничних перевезень» Василь Микитенко, голова територіальної профспілкової організації Південно-Західної залізниці Анатолій Вільчинський, голова об’єднаної ради ветеранів Козятинської дирекції, двічі почесний залізничник України Євгеній Буравський.

Зі словами вітань до присутніх звернувся голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, зауваживши, що завдяки наполегливій праці залізничників невпинно зростають обсяги пасажирських та вантажних перевезень, побажав   прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах.За вагомий внесок у розвиток галузі, сумлінну працю та з нагоди професійного свята очільник області   нагородив низку працівників залізниці  Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради. 

До святкового кошика щирих вітань додав свої привітання та побажання народний депутат України Петро Юрчишин, за ініціативи та сприяння якого і було організоване свято. Петро Васильович зазначив, що досвід, відповідальність, любов до своєї справи та націленість на результат кожного працівника є основою розбудови та процвітання нашої залізниці.  Парламентар відзначив Грамотами Верховної Ради України та Подяками, грошовими винагородами залізничників виробничих підрозділів Козятинської дирекції перевезень. Подарунком для козятинців-залізничників від усієї родини Юрчишиних став святковий фуршет, що був організований у їдальні залізничного училища.

Окрім того, працівникам сталевих магістралей, які у різний час ставали на захист суверенності та цілісності держави на сході України у зоні проведення антитерористичної операції, Петро Васильович із сердечними словами подяки вручив путівки на реабілітацію та оздоровлення до санаторію «Радон», що у Хмільнику.

З професійним святом залізничників привітали голова районної ради Віктор Слободянюк та голова районної державної адміністрації Юрій Слабчук.

- Працівників сталевих магістралей у роботі завжди відзначають такі риси, як надійність, дисциплінованість, стабільність, висока відповідальність за доручену справу, - зазначив Віктор Слободянюк. - Шановні залізничники, у свята й будні, вдень і вночі ви забезпечуєте чітке функціонування залізничних артерій, докладаючи чимало зусиль для розбудови транспортної галузі, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів. Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, душевного спокою, тепла від рідних та друзів, трудового натхнення та успіхів в роботі.

Посадовці завітали на свято не з пустими руками – в якості дарунку презентували колективу залізничників запашний коровай нового врожаю та картину із зображенням Свято-Преображенської церкви в с.Поличинці, що є пам’яткою архітектури 18 ст. національного значення.

Відповідно рішення Президії та розпорядження голови районної ради за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток району нагрудним знаком «За заслуги перед Козятинщиною» нагороджено начальника виробничого підрозділу Козятинської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Василя Буцерогу.

 За сумлінну працю та з нагоди Дня залізничника Почесною грамотою районної ради та райдержадміністрації нагороджено начальника відділу кадрів ВП «Козятинська дирекція залізничних перевезень»  Євгенія Лисюка.

Приємним завершенням урочистостей стали  вокальні номери за участю гурту «Струни серця» та народного артиста України Павла Зіброва, який привітав залізничників на запрошення народного депутата.

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                   

                  

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація