В Білопіллі розпочато будівництво амбулаторії

В рамках впровадження реформи первинної ланки медичної допомоги, яка нині триває в Україні, з метою розвитку сільської медицини,  в с. Білопілля будується нова амбулаторія.

10 грудня оглянули хід виконання робіт голова райдержадміністрації Юрій Слабчук, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, заступник голови райдержадміністрації Ігор Булавський.

Наразі на об’єкті завершено фундаментні роботи, далі буде проводитись цегляна кладка стін. Завершення будівництва заплановано на кінець березня наступного року.

Загальна вартість будівництва амбулаторії із житлом для лікарів становить близько 10 млн. грн. Ці кошти є перехідними і залишаться на наступний фінансовий рік. Основне фінансування здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету, при умові, що 10% від суми буде надано з місцевих бюджетів. Відтак 500 тис. грн виділено з районного бюджету на саме будівництво, а 63 тис.грн. - на придбання автомобіля для лікаря. Також кошти на амбулаторію було виділено Білопільською та Кашперівською сільською радами,  долучитись до співфінансування мають ще Пузирківська та Вернигородоцька.

Також посадовці завітали до дитячого садочка «Малятко» та школи.                                      

      

             

            

            

            

            

            

            

            

            

                        

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація