В Білопіллі триває будівництво амбулаторії

Протягом минулого року виконано значний обсяг робіт по об’єкту «Білопільська амбулаторія загальної практики сімейної медицини  КП «Козятинський РМЦ ПМСД» по вул.Шкільна, 1 б, с.Білопілля. Було освоєно близько 2 млн.грн. коштів державної субвенції з державного бюджету та 671,34 грн. коштів місцевого бюджету.

Нагадаємо, що загальна вартість будівництва амбулаторії із житлом для лікарів становить близько 10 млн. грн.Основне фінансування здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету, при умові, що 10% від суми буде надано з місцевих бюджетів. В повному обсязі зобов’язання по співфінансуванню виконав районний бюджет та Білопільська сільська рада, 35% від необхідної суми виділила Кашперівська сільська рада, поки що не долучились до співфінансування Вернигородоцька та Пузирківська сільська рада.

Під час реалізації проекту змінились залишки кошторисної вартості будівництва, тому місцевому самоврядуванню необхідно буде забезпечити додаткове співфінансування для вчасного завершення будівництва.

                         

                            

                            

                           

                            

 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація