В центральній районній бібліотеці відбувся захід до Дня матері

У ці травневі дні, коли дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка, коли лагідний, теплий вітерець ледь-ледь коливає шатро чаруючої зелені кущів і дерев, коли зацвітають перші квіти, приходить до нас чудове свято, свято народження життя – Свято Матері. 
Сьогодні у Козятинській центральній районній бібліотеці відбувся літературно-мистецький захід «Лиш з добра і любові проростає колосся життя», приурочене до цього дня. На свято були запрошені працівники та читачі сільських бібліотек, учні міста та району, студенти Козятинського МВПУЗТ, громадськість, засоби масової інформації. 
Розпочала захід зі слів привітання бібліотекар І категорії районної бібліотеки для дорослих Наталія Горецька. Ведучі розповіли присутнім про нелегкий і тернистий шлях української матері, ознайомили із темою материнства у літературі, музиці, живописі та дізналися про історію святкування Дня матері в Україні.
Також слухачі почули зворушливі вірші та пісні про матір, які виконували діти, бібліотечні працівники та художні керівники Козятинського району. Студенти Козятинського МВПУЗТ демонстрували свої вміння і таланти у вокалі, поезії, рукоділлі та розписі хною. 
У читальному залі було оформлено книжкову виставку «А наша любов до матері – безмежна та вічна» та виставку вишитих рушників місцевої майстрині Антоніни Головненко. Наприкінці заходу всі бажаючі переглянули відео-кліп Квітки Цісик «Рідна мати моя», а також мали можливість зробити фото на пам’ять.

                                                  

                                                    

                                                    

                              

                              

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація