В дитячому відділенні Козятинської ЦРЛ проведено капітальний ремонт

21 жовтня у Козятинській центральній районній лікарні відбулось урочисте відкриття дитячого відділення після завершення капітального ремонту. Ремонт проведено на першому поверсі відділення, де розміщується 15 інфекційних ліжок для діток.

На символічних урочистостях з нагоди завершення ремонтних робіт були присутні голова районної ради Віктор Слободянюк, заступник голови Анатолій Задорожнюк, заступник головного лікаря районної лікарні Ігор Грубеляс, аграрії, медичний персонал.

Сучасний ремонт допоміг отримати більш комфортні умови для маленьких пацієнтів. Було облаштовано плиткою та обладнано маніпуляційну, санвузол, підлогу всього відділення, встановлено нові двері, замінено електрообладнання та систему освітлення, відремонтовано та оздоблено стіни відділення, замінено меблі. Ремонт проведено у 7 одно- та трьохмісних палатах. В кожній палаті облаштовано санвузол.

Ремонт дитячого відділення здійснений на основі залучення коштів із районного бюджету – 450 тис.грн., власних коштів лікарні та фінансової допомоги аграріїв Козятинського району.

Варто зазначити, що ремонт дитячого відділення було розпочато за ініціативи голови районної ради Віктора Слободянюка. Віктор Миколайович постійно контролював хід проведення ремонту та його якість, а також долучився власними коштами.

– Ми повинні працювати для того, щоб у наших дітей було все найкраще. Дякую усім, хто доклав своїх зусиль та об’єднався заради гарної справи, - зазначив Віктор Слободянюк. - Місяць тому тут ще тривав ремонт. Зараз уже бачимо, що все доведено до ладу. Приклад співфінансування громади та меценатів важливий, оскільки завдяки таким підходам буде змога якісно та швидко привести до ладу заклади соціально-гуманітарної сфери. Ремонт у цьому дитячому відділенні зроблено зі смаком, гарно і по-господарськи. Тому спільно можемо реалізовувати такі надзвичайно важливі для людей проекти.

Заступник головного лікаря районної лікарні Ігор Грубеляс щиро подякував усім, хто не залишається осторонь та завжди допомагає закладу. Зазначив, що усі плани вдалось втілити завдяки районній раді, соціально небайдужому бізнесу та звичайно колективу лікарні. Ігор Петрович висловив переконання, що за наявності такою згуртованої підтримки вдасться завершити ремонт другого поверху дитячого відділення.

Районна рада дякує аграріям, які фінансово долучились до проведення ремонту та облаштування палат меблями:

- Харенку Михайлу Анатолійовичу, СФГ «Подільське»;

- Шнайдруку Станіславу Васильовичу, СФГ «Шар»;

- Рибаку Миколі Станіславовичу, СВК «Маяк»;

- Рибаку Юрію Станіславовичу, ТОВ «Рикон»;

- Вакулюку Василю Степановичу, СФГ «Ранок-В»;

- Ліневичу Валерію Станіславовичу, СВК «Вівсянецький»;

- Слободянюк Аллі Григорівні, СФГ «Влад»

- Ливуну Леоніду Васильовичу, СВК «Кашперівський»;

- Шубовичу Володимиру Івановичу, СТОВ «Вернигородоцьке»;

- Шашкову Володимиру Івановичу, СВК «Білопільський»;

- Сеніченку Миколі Івановичу, СТОВ «Хлібороб»;

- Панасюку Олександру Івановичу,  СФГ «Олімп»;

- Христюку Сергію Івановичу,  ТОВ«Поличенецьке Агро»;

- Білінському Станіславу Болеславовичу, СФГ «Стас»;

- Торопу Олександру Васильовичу, СТОВ «СФГПН «Поділля»;

- Сагайді Віктору Івановичу,  ТОВ «Агродім-Іва»;

- Дроздовичу Анатолію Едуардовичу,  ФГ «Ніка-Д»;

- Кирилюку Марку Івановичу, ТОВ «Вікторія Грей»;

- Демидюку Василю Яковичу, СФГ «Лоза».

               

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація