В Козятинській центральній районній бібліотеці проведено круглий стіл на тему «Україна – територія Гідності та Свободи»

З нагоди Дня Гідності та Свободи 21 листопада в Козятинській центральній районній бібліотеці відбувся круглий стіл «Україна – територія Гідності та Свободи».

У заході взяли участь начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Володимир Воронов, директор районного будинку культури Тетяна Мар’янчик, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Марина Кобернюк, головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Аліна Бондарчук , учнівська молодь, представники ЗМІ.

Перед присутніми виступили очевидець та учасник подій Майдану  керівник апарату райдержадміністрації Юрій Студоляк, голова районної ГО учасників АТО  Сергій Кравченко, волонтер Катерина Шевченко.

У невимушеній атмосфері спілкування учні активно задавали запитання учасникам зустрічі, на які отримали вичерпні відповіді.
Присутні переглянули запис інтерв’ю з Наталією Семенюк – вчителем зарубіжної літератури Махнівської загальноосвітньої школи, очевидцем та учасником подій Революції Гідності, яка брала участь в усіх акціях протесту на Майдані, займалася волонтерською діяльністю.
По закінченні круглого столу учасники переглянули презентацію «Відлуння неоголошеної війни на Козятинщині», присвячену загиблим воїнам АТО.

Зустріч закінчилася вшануванням загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація