В Козятинській ЦРЛ презентували новий УЗД-апарат

19 травня голова районної ради Віктор Слободянюк разом з постійною комісією ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, роботи з ветеранами, військовослужбовцями завітали до Козятинської ЦРЛ, аби оглянути новий УЗД - апарат, яким нещодавно поповнилась матеріально-технічна база медичного закладу.

Попередній апарат, яким здійснювали УЗД обстеження був вже застарілий - 2005 року виробництва і давно потребував заміни. Тож за кошти, виділені районною владою для покращення матеріального забезпечення районної лікарні, було закуплено сучасний ультразвуковий сканувальний прилад вітчизняного виробництва експертного класу Ultima PA, вартістю 1 млн 380 тис. грн.

                                                                                                   

                                                         

Своєчасне оновлення медичного обладнання є дуже важливим. Якісна та головне – своєчасна діагностика дають можливість виявляти захворювання на ранніх етапах та якнайшвидше розпочинати лікування.

Професійний УЗД-апарат Ultima PA дозволяє здійснювати повний пакет обрахунків та вимірів в доплерографії, в режимах 2D і М, працює в чорно-білому та кольоровому режимах, має кардіологічний датчик, який є незамінним у обстеженні серця. Серед переліку клінічних застосувань: клініка внутрішніх захворювань, гінекологія, урологія, педіатрія, неонатологія, кардіологія, ендокринологія, ангіологія, гастроентерологія, неврологія, ортопедія.

Базова комплектація  має повний набір спеціальних вимірювальних програм для усіх видів досліджень, також є можливість зміни конфігурації з подальшим вдосконаленням.

Голова районної ради В. Слободянюк зазначив, що покращення якості надання медичних послуг є одним із пріоритетних завдань для районної влади, а також побажав, щоб новий УЗД-апарат у центральній районній лікарні працював справно, точно і довго на людське благо,  а мешканці району та міста звертались до його послуг лише в рамках профілактичних оглядів.

             

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація