В Козятинській ЦРЛ відбулась нарада по питаннях пожежної безпеки

1 листопада в Козятинській ЦРЛ відбулась нарада, ініційована головою районної ради Віктором Слободянюком, за участі головного лікаря районної лікарні Олександра Кравчука, заступників та завідуючих відділеннями.

Як повідомив Олександр Миколайович з  9 по 20 жовтня Козятинським районним сектором ГУ ДСНС України у Вінницькій області була проведена перевірка додержання вимог законодавства з питань пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту КП «Козятинська ЦРЛ Козятинської районної ради», за результатами якої складено акт про ряд порушень та вручено припис про їх усунення з відповідними строками виконання – 3 місяці.

За словами головного лікаря протокол є необґрунтованим, узагальненим, без конкретики. У ньому навіть не вказано, в яких саме відділеннях не вистачає засобів пожежогасіння, які саме гідранти не працюють та ін.

- На сьогодні ведеться робота над усуненням порушень, частина пунктів припису вже виконана, проводиться закупівля необхідних засобів. Лікарня знаходиться на стадії реконструкції, постійно в тих чи інших відділеннях ведуться ремонтні ремонти. Безумовно, у закладі планується встановлення систем протипожежного захисту, однак виготовлення лише проектної документації коштуватиме близько 200 тис. грн., - прокоментував Олександр Кравчук.

Голова районної ради Віктор Слободянюк наголосив, що будь-які перевірки комунальних установ мають узгоджуватись з районною радою. Недоліки, виявлені пожежниками, є несуттєвими, тому не може бути і мови про притягнення персоналу лікарні навіть до адміністративної відповідальності.

                                                    

Віктор Миколайович доручив завідуючим відділеннями проаналізувати та прорахувати, чого саме не вистачає, щоб усі пункти припису були усунуті в найкоротший термін та подати розрахунки для виділення необхідних  коштів до районної ради. Очільник районної ради зазначив, що безперечно лікувальний заклад необхідно привести у відповідний технічний стан, адже безпека громадян понад усе. Також наголосив, що потрібно планувати обсяг ремонтних робіт, які проводитимуться в закладі у наступному році та закупівлю медичного обладнання, адже з районного бюджету для розвитку центральної районної лікарні обов’язково буде надана фінансова підтримка.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація