В Махнівці відбувся схід громадян села

Актуальні питання сьогодення села зібрали активних махнівчан 20 березня до місцевого клубу.У сході села взяв участь заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк.

Традиційно розпочали із звіту сільського голови про діяльність на посаді у 2017 році.Павло Кузьмінський поінформував, що станом на 1 січня  Махнівська територіальна громада нараховує 4204 особи. Протягом звітного періоду проведено роботи по ремонту сільських доріг, благоустрою, розширено мережу вуличного освітлення, здійснювались видатки на соціальний захист, охорону здоров’я, освіту, надання матеріальної допомоги учасникам АТО та їх родинам, пільговий проїзд, надавалась підтримка діяльності футбольної команди, місцевих вокальних гуртів.

Щодо основних видатків з бюджету сільської ради, то на оздоровлення дітей виділено майже 44 тис. грн., на матеріальну допомогу пільговим категоріям громадян – 82 тис.грн, на утримання медико-соціального відділення – 302 тис. грн., благоустрій – 505 тис. грн. (облаштування вуличного освітлення, благоустрій території сміттєзвалища, прибирання місць загального користування), ремонт доріг – 1 млн 396 тис.

Озвучено заплановані роботи у населених пунктах цього року – поточний та капітальний ремонт доріг, завершення будівництво водогону в с. Медведівка, реконструкція водонапірної мережі в с. Мшанець, виготовлення генерального плану села, будівництво поля зі штучним покриттям для міні-футболу тощо.

Поспілкувався із громадою заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк. У своємі виступі торкнувся проблемних питань у медичній галузі, зауваживши, що на сьогоднішній день вільними залишаються близько двох десятків вакансій лікарів сімейної медицини. Тож з метою залучення молодих фахівців до роботи в галузі, в Козятинському районі діє програма місцевих стимулів для медичних працівників, яка передбачає направлення сільської молоді за результатами конкурсного відбору за кошти районного бюджету у вищі медичні заклади для отримання лікарських спеціальностей. Поінформував громаду про те, що в районі продовжує діяти програма допомоги учасникам АТО та членам їх родин та програма дороговартісного лікування «Надія». Надав свій коментар щодо питання підвезення учнів, перспективи об’єднання територіальних громад, надав роз’яснення щодо введення нових стандартів у прийманні молока від населення.

Про свою роботу в обласній Раді поінформував Микола Рибак, висловив свою точку зору щодо об’єднаннягромад, а також розповів провиділення матеріальної допомоги на лікування громадян зі свого депутатського фонду.

Жителі с. Махнівки заслухали звіт присутнього на сході села депутата районної ради Дмитра Шкрябія, який зазначив, що за звітний період відвідав 7 сесій Козятинської районної ради, розповів про роботу постійної комісії ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, роботи з ветеранами, військовослужбовцями. Зауважив, що практично на кожному її засіданні в рамках районної програми дороговартісного лікування «Надія» розглядаються звернення громадян щодо виділення матеріальної допомоги.

Дмитро Геннадійович також поінформував про роботу медико-соціального відділення в с.Махнівка, оскільки є його завідуючим. На даний час послугами відділення скористалось 425 осіб. Завдяки виділенню коштів з районного бюджету придбано нову пральну машину, холодильник, морозильну камеру, електричну плиту. За підтримки народного депутата Петра Юрчишина закуплено 10 функціональних ліжок та 3 штативи для внутрішньовенних вливань.

Про свою роботу прозвітував дільничний інспектор поліції Іван Антонюк, повідомивши, що у минулому році було зареєстровано близько 500 повідомлень про вчинення на території Махнівської сільської ради злочинів та правопорушень, складено 523 адмінпротоколи, зареєстровано 106 кримінальних проваджень, з яких 47 направлено до суду. Подякував громаді за співпрацю з правоохоронними органами.

Було обговорено питання підвозу дітей з с.Садового до Козятинського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» ім. В.М.Підгорбунського. Директор Махнівської школи Олександр Науменко коментуючи ситуацію, зазначив, що с. Садове закріплене за Махнівською школою (прим.автора- згідно рішення районної ради «Про закріплення за загальноосвітніми навчальними закладами території обслуговування»): «Претензій учнів чи батьків до навчання в закладі немає. Відповідно до законодавства батьки можуть вільно обирати, де навчатиметься їхня дитина, але питання підвозу вони у даному випадку мають вирішувати самостійно. В минулому році сільська рада фінансувала підвіз учнів до Махнівської школи. Тож проблема є надуманою та штучно створеною».

Секретар сільської ради Неля Маліванчук звернулась до присутніх у залі із проханням прийняти активну участь у двомісячнику благоустрою.

На завершення рішенням сходу села було затверджено розмір самооподаткування.

Махнівський сільський голова Павло Кузьмінський взяв до уваги пропозиції та зауваження громадян щодо актуальних питань життєдіяльності населеного пункту та подякував усім, хто завітав, за плідну співпрацю.

                                                    

                                                   

                                                                       

                                                    

                                                    

                                                    

                                                    

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація