В області розпочато щорічні травневі виплати

Учасникам бойових дій, Революції Гідності та особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною до 5 травня  буде  виплачено  щорічну  разову грошову допомогу.

Про це повідомила директор Департаменту  соціальної та молодіжної політики ОДА Наталя Заболотна.

Розпочато виплату щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни , які проживають на території  Вінницької області (це біля 52,0 тис. осіб). У 2019 році  цій категорії громадян виплату збільшено в середньому на 5%.

«Департаментом замовлено кошти у Міністерстві соціальної політики України для здійснення виплати щорічної разової грошової допомоги у розмірі 57,6 млн. грн.02.04.2019 кошти надійшли у сумі 50 359 729,00 (87,5% від загальної замовленої суми). Тож станом на 04.04.2019 на органи соціального захисту населення спрямовано 50,4 млн. грн. для здійснення виплат шляхом перерахування їх через відділення зв’язку або установи банків на особові рахунки громадян»,- зазначила Наталя Заболотна.

Посадовець повідомила, що згідно з прийнятим Урядом рішенням, виплату щорічної разової грошової допомоги  до 5 травня у 2019 році передбачено у таких розмірах :

1) особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім ( яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років ) в’язням  концентраційних  таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним  особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва  та з інших причин:  1 групи – 3 850 гривень; 2 групи – 3 400 гривень; 3 групи – 2 950 гривень;

2) учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції  Гідності та колишнім неповнолітнім ( яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їхніх батьків, - 1 295 гривень;

3)особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, - 3 850 гривень;

4) членам сімей загиблих і дружинам ( чоловікам ) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам ( чоловікам ) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя  особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, - 840 гривень;

5)учасникам війни та колишнім в`язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 530 гривень.

Наразі ще не подано жодної петиції

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація